Przejdź do treści
slajd1
slajd2
slajd3
slajd4
slajd5
Przejdź do stopki

Aktualności

Aktualności

Treść

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w kalendarzu szkolnym. To czas, kiedy uczniowie mogą wyrazić swoją miłość i wdzięczność dla najważniejszych kobiet w ich życiu – MAM.

Przygotowania do obchodów Dnia Matki w szkole rozpoczęły się już kilka tygodni wcześniej. Dzieci z zapałem uczyły się wierszy, piosenek, układów tanecznych oraz scenek teatralnych, które później zaprezentowały na szkolnej scenie. Przygotowania do występów to nie tylko nauka tekstów, ale także próby, podczas których dzieci uczą się współpracy i wspólnego działania. To także doskonała okazja do rozwijania talentów artystycznych i pewności siebie.

Na scenie pojawili się mali i duzi aktorzy, którzy z pełnym zaangażowaniem przedstawili program artystyczny dla swoich mam.

Momentem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie mamom prezentów. Dzieci z dumą przekazały swoim mamom własnoręcznie wykonane laurki, bukieciki kwiatów, czy drobne upominki. Każdy prezent, choćby najmniejszy, jest wyrazem miłości i wdzięczności, co czyni go bezcennym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim MAMOM za obecność, za ich miłość, cierpliwość i codzienny trud. Niech każdy dzień będzie dla Was pełen uśmiechu i radości!

Szczególne podziękowania kierujemy Radzie Rodziców za wkład  i zaangażowanie w przebieg uroczystości.

107428