Przejdź do treści
slajd1
slajd2
slajd3
slajd4
slajd5
Przejdź do stopki

Aktualności

Aktualności

Treść

W okresie przedświątecznym postanowiliśmy umilić czas naszym kolegom i koleżankom z Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Ochotnicy Dolnej.

Koncert słowno – muzyczny naszych wspaniałych artystów pokazał jak można za pomocą muzyki wpłynąć pozytywnie na zmysły podopiecznych z OREW, którzy czuli się szczególnie ważni i docenieni.

Była to dla nas nie tylko lekcja empatii i zrozumienia, ale również inspiracja do otwartości i dobroczynności, aby wspólnie budować nasz lokalny świat, a wtedy stanie się on lepszym miejscem dla wszystkich.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym artystom, wolontariuszom i oczywiście naszym cudownym widzom za te niezapomniane chwile.

Dziękujemy za serdeczne przyjęcie Pani Natalii Starowicz – dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Ochotnicy Dolnej.

Szczególne podziękowania kierujemy naszym niezawodnym mamom uczniów naszej szkoły – Pani Beacie Chryczyk oraz Pani Irenie Rusnak za upieczenie pierniczków dla podopiecznych OREW.

Podziękowania składamy również Pani Kindze Friedl Arendarczyk za upieczenie pierników dla dyrekcji ośrodka oraz grona pedagogicznego.

107428