Przejdź do treści
slajd1
slajd2
slajd3
slajd4
slajd5
Przejdź do stopki

Aktualności

Aktualności

Treść

BABCIA to ukochana osoba, która potrafi nas zrozumieć, przytuli, jeśli mamy kłopoty i wytłumaczy, że nie ma się czym martwić. Babcia nigdy się nie gniewa, nawet, gdy coś przeskrobiemy. To ona wciska w małą rączkę to, co najsmaczniejsze, ona najlepiej potrafi cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń rodzących się w małych główkach. To babcia najskuteczniej ukoi łzy.

DZIADEK także daje nam swoją miłość. Jesteśmy zasłuchani, kiedy zaczyna snuć opowieści o dawnych latach. Cieszymy się, gdy uczy nas, jak postępować w życiu. Dziadek zawsze cieszy się z naszych sukcesów i pomaga, gdy coś nam się nie udaje.

 Bardzo dziękujemy Dostojnym Gościom - Drogim Babciom i Dziadkom - za liczne przybycie na spotkanie z wnukami z okazji Święta Babci i Dziadka.

 Wnukowie, wyrażając wdzięczność i szacunek swoim Babciom i Dziadkom za opiekę, wszelką pomoc i obecność w ich młodym życiu, przygotowali podziękowania podczas części artystycznej spotkania. W występach udowodnili, że doskonale znają swoje Babcie i swoich Dziadków, że rozumieją ich potrzeby, pragnienia, radości, smutki i cierpienia.

 W pokazach słowno-muzycznych dzieci ujawniły swoje talenty i zdolności artystyczno-aktorskie. Nie zabrakło również wspólnego, rodzinnego śpiewania kolęd.

 Zwieńczeniem występów artystycznych było wspaniałe i pełne emocji widowisko o Narodzeniu Pana Jezusa - Jasełka. Przedstawienie wywołało ogrom wzruszeń i wielki podziw widowni, za co wykonawcy zostali wynagrodzeni gromkimi brawami.

 Spotkanie Babć i Dziadków z wnukami odbyło się w przemiłej, rodzinnej atmosferze, przy herbatce, kawie i cieście, za co gorące i serdeczne podziękowania należą się Rodzicom i osobom zaangażowanym w zorganizowanie Uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka.

80549