Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

 

 

 Skorzystanie z bezpłatnej pomocy psychologicznej

Wiadomość od:

Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego w Nowym Targu

 

Szanowni Państwo,

 

W tej szczególnej sytuacji, jaką jest epidemia koronowirusa, w trosce o dobre samopoczucie i komfort psychiczny Państwa Grona Pedagogicznego Waszych bliskich oraz współpracowników Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego w Nowym Targu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom, umożliwiając Państwu skorzystanie z bezpłatnej pomocy psychologicznej.

 

To sytuacja, w której znaleźliśmy się wszyscy, jako pracownicy różnych instytucji i jednocześnie osoby pełniące różnorakie role życiowe.

 

Informujemy, że placówka Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego znajduje się w siedzibie Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu, nad Urzędem Pracy.

Do Państwa dyspozycji pozostają psycholodzy i psychoterapeuci pełniący dyżur od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 20:00.

 

Zapraszamy do skorzystania z telefonicznej pomocy psychologicznej pod numerami telefonów:  18 263 31 81, tel kom: 690 536 719 , a w późniejszym czasie udostępniona zostanie usługa wideokonferencji.

 

Zwracamy się z prośbą o udostępnienie tej informacji również rodzicom dzieci poprzez rozesłanie jej za pośrednictwem e-dzienników.

 

Dziękujemy i zachęcamy do współpracy.

 

Dyrektor Szkoły

Józefa Grzywnowicz

Czytany 186 razy

Skomentuj


Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl