Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

Dyrektor Józefa Grzywnowicz

 

 Zawody w narciarstwie alpejski o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna

W dniu 20.02.2019 r. w ośrodku narciarskim Arena Narciarska Jaworki rozegrane zostały zawody w narciarstwie alpejski o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna.


W zawodach zgłoszonych było ponad 80 zawodników z terenu Gminy Ochotnica Dolna. Rywalizacja sportowa toczyła się w ośmiu grupach wiekowych. Była bardzo zacięta i stała na bardzo wysokim poziomie.


Zaraz po zakończeniu rywalizacji sportowej młodzież w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników mogła skorzystać z przygotowanego dla nich ciepłego posiłku.


Podczas dekoracji zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami,  medalami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez: Wójta Gminy Ochotnica Dolna, Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej, oraz Arenę Narciarska Jaworki- Homole, którym należą się wielkie podziękowania za ufundowanie tak atrakcyjnych pucharów, medali i nagród.

 

W zmaganiach wzięło udział siedmiu reprezentantów naszej szkoły:
Asia Urbaniak , Jacek Dusza , Amelia Luberda , Anna Urbaniak , Marek Mikołajczyk, Sebastian Chryczyk, Kamil Tarchała , Konrad Urbaniak.

 

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zainteresowanie młodzieży będzie jeszcze większe, a rywalizacja na stoku przysporzy dużo radości i satysfakcji wszystkim uczestnikom.

Autor tekstu i zdjęć:
Mateusz Polak

Czytany 140 razy

Skomentuj


Nauczyciele

Obsługa

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl