Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

Dyrektor Maria Tylecka

 

 Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku. Dnia 21 stycznia 2020 r. w naszej szkole z tej okazji została zorganizowana wyjątkowa uroczystość. Na wstępie Pani Dyrektor Józefa Grzywnowicz przywitała wszystkie babcie i dziadków i złożyła im serdeczne życzenia. Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali występ artystyczny, aby podziękować babciom i dziadkom za dobro i wyrazić swoją miłość. Dzieci recytowały wiersze, pięknie tańczyły i śpiewały piosenki. Starsi uczniowie przedstawili Jasełka. Natomiast rodzice zadbali o słodki poczęstunek dla wspaniałych gości. Występ aktorów wprawił wszystkich w radosny nastrój, pojawiły się także łzy wzruszenia. Wnuczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym udały się do swoich babć i dziadków z życzeniami i miłym upominkiem, który wykonały własnoręcznie. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

 

 

Autor tekstu: Maria Chrobak, Katarzyna Kamińska
Autor zdjęć: Wojciech Jurkowski

Czytany 249 razy

Skomentuj


Nauczyciele

Obsługa

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl