Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

 

 

 Jasełka w naszej szkole

Tradycją w naszej szkole jest, że w ostatnim dniu nauki przed przerwą na okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku całą wspólnotą szkolną zasiadamy  do  „ szkolnego stołu  wigilijnego”, by dzielić się opłatkiem  i złożyć życzenia świąteczne.  Dalszą częścią  świątecznej  uroczystości  były Jasełka  (przygotowane przez uczniów klas V i VI ) przypominające historię Narodzenia Dzieciątka Jezus oraz wspólny śpiew kolęd.   

 

 

Autor tekstu i zdjęć:
Grażyna Barnaś, Stanisława Chrobak, Maria Konopka

Czytany 300 razy

Skomentuj


Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl