Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

Dyrektor Maria Tylecka

 

 Wizyta Świętego Mikołaja

Nic tak nie wzbudza radości w dzieciach jak wizyta Świętego Mikołaja.  Tak długo oczekiwany gość przybył do naszej szkoły 6 grudnia. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy I już od dłuższego czasu przygotowywały się do spotkania ze Świętym Mikołajem. Uczyły się na pamięć wierszy i piosenek, by z radością powitać go w naszej szkole. Tego dnia na spotkanie przybyły również młodsze dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do oddziału przedszkolnego. Każde dziecko w tym dniu zostało obdarowane prezentem przez Świętego Mikołaja. Na szczęście nikt nie otrzymał legendarnej rózgi, co świadczy o tym, że dzieci były bardzo grzeczne w tym roku :). Kiedy ostatni prezent został już wręczony miły gość pożegnał się z dziećmi i obiecał, że wróci za rok a dzieci zapewniły go, że będą bardzo grzeczne i z niecierpliwością będą oczekiwać jego odwiedzin. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia. Następnie Święty Mikołaj udał się z wizytą do pozostałych klas. To był dzień pełen radości i niesamowitych wrażeń.

Autor tekstu i zdjęć:
Katarzyna Kamińska, Maria Chrobak

Czytany 297 razy

Skomentuj


Nauczyciele

Obsługa

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl