Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

Dyrektor Maria Tylecka

 

 Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11.10.2019 roku o godzinie 9.40 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się  wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu. Następnie uczniowie z kasy ósmej wprowadzili nas na w przepiękną aurę hollywodzkiej Gali Oskarów. Pierwsza Oskarowa Gala w naszej szkole wyłoniła kilkunastu nauczycieli, którzy zdobyli Oskary, aż w 18 kategoriach. Nauczyciele nominowani byli w różnych kategoriach, a wyboru dokonali uczniowie. Wdzięczność za trud, poświęcenie oraz zaangażowanie nauczycieli w swoją pracę uczniowie wyrazili  wierszem, piosenką i bukietem kwiatów.  Wyrazy wdzięczności i podziękowanie na ręce wszystkich nauczycieli złożyła pani dyrektor J.Grzywnowicz oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Autor tekstu i zdjęć:
Jadwiga Polczyk

Czytany 387 razy

Skomentuj


Nauczyciele

Obsługa

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl