Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

Dyrektor Maria Tylecka

 

 IV Gminny Konkurs Historyczny „Dzieje Ochotnicy i Tylmanowej”.

23 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły już po raz czwarty  rozwiązywali  test, którego pytania dotyczyły historii wszystkich trzech miejscowości naszej gminy. Konkurs odbył się w Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Dolnej, a finał wraz z rozdaniem nagród miał miejsce w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej.  W tym roku wspominaliśmy wyjątkowego bohatera majora Józefa Chlipałę " bohatera II wojny światowej,  dowódcę 3. batalionu „K” AK.

Autor tekstu i zdjęć:
Mariusz Chrobak

Czytany 163 razy

Skomentuj


Nauczyciele

Obsługa

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl