Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

Dyrektor Maria Tylecka

 

 Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W naszej szkole w środę 19 czerwca 2019r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się udziałem społeczności szkolnej w Mszy św. o  godz. 8 w kościele parafialnym.  Było  nam bardzo miło widzieć  licznie  zgromadzonych Szanownych Rodziców,  których obecność uświetniła naszą  uroczystość.

 

Dyrektor szkoły, pani Józefa  Grzywnowicz  podsumowała pracę szkoły w minionym roku oraz wręczyła  świadectwa, stypendia , nagrody książkowe  wzorowym uczniom i świadectwa  ukończenia szkoły uczniom klasy VIII. Pani dyrektor wyróżniła szczególnie dwóch uczniów:  Marka Mikołajczyka laureata Małopolskiego Konkursu Biblijnego i Bartłomieja Gabrysia finalistę oraz serdeczne słowa skierowała do ośmioklasistów, którzy zakończyli edukację w szkole podstawowej, by w nowej szkole chętnie zdobywali wiedzę i stali się ludźmi mądrymi i odpowiedzialnymi.

 

Z kolei uczniowie klasy VIII przedstawili okolicznościową część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem wychowawczyni, p. Grażyny Barnaś w której podsumowali  lata pobytu w naszej szkole oraz podziękowali pani Dyrektor, Radzie Pedagogicznej, pracownikom szkoły i rodzicom za  trud włożony w ich wychowanie  i edukację wręczając im kwiaty. Następnie młodsi koledzy z klasy VII (przygotowani przez p. Mateusza Polaka) pożegnali ośmioklasistów wręczając im symboliczne upominki, życząc sukcesów  w dalszych latach nauki. Miłą atmosferę dopełnili  rodzice uczniów  klasy VIII  zapraszając nas i odchodzących  uczniów  na poczęstunek, przy którym wspominaliśmy spędzone  razem chwile. No i wreszcie upragnione wakacje, czas odpoczynku  i regeneracji sił. Wszystkim życzymy  zdrowych wakacji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Autor tekstu:
Grażyna Barnaś
Autor zdjęć:
Wojciech Jurkowski

Czytany 421 razy

Skomentuj


Nauczyciele

Obsługa

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl