Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

Dyrektor Maria Tylecka

 

 Spotkanie ze świętym Mikołajem

Wizyta świętego Mikołaja w naszej szkole to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. W tym roku święty Mikołaj zawitał do nas 6 grudnia.  Dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej do tego dnia przygotowywały się starannie. Uczyły się wierszy, piosenek, malowały portrety świętego Mikołaja. Do naszej szkoły w tym dniu przyszły też dzieci młodsze, które nie uczęszczają jeszcze do oddziału przedszkolnego. Święty Mikołaj rozdał prezenty wszystkim dzieciom. Były zabawki, malowanki i słodycze. Dzieci podziękowały za prezenty, zapewniały, że były grzeczne. Zaprosiły też wspaniałego gościa  do kolejnych odwiedzin w przyszłym roku. Na koniec wszyscy zrobili sobie wspólne zdjęcie. Następnie święty Mikołaj udał się z prezentami do klasy drugiej. To był radosny dzień w naszej szkole.

Autor tekstu i zdjęć:
Maria Chrobak
Michalina Knapik

Czytany 423 razy

Skomentuj


Nauczyciele

Obsługa

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl