Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

Dyrektor Józefa Grzywnowicz

 

 II edycja Gminnego Konkursu Historycznego Dzieje Ochotnicy i Tylmanowej

29 maja 2017r., w Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Górnej odbyła się II edycja Gminnego Konkursu Historycznego Dzieje Ochotnicy i Tylmanowej pod patronatem Wójta Gminy Ochotnica Dolna. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice wyłonione z etapu szkolnego: Łucja Sikora z kl. VI oraz Natalia Chryczyk z kl. VI. Dziewczyny potwierdziły wysoki poziom swojej wiedzy oraz doskonałą znajomość historii naszej gminy.

Autor tekstu i zdjęć
Mariusz Chrobak

Czytany 931 razy

Skomentuj


Nauczyciele

Obsługa

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl