Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

Dyrektor Maria Tylecka

 

 Spotkanie z Policjantem

Dnia 11 maj 2015 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem  – panią Wandę Plewa i pana Łukasza Bańkę, którzy spotkali się z uczniami klas 0 – III. Spotkanie rozpoczęło się od wyjaśnienia na czym polega praca Policjanta i zaprezentowania munduru. Jednak głównym celem przybycia Policjantów była pogadanka na temat poruszania się po drogach oraz jak zachować bezpieczeństwo w stosunku do nieznanych nam osób. Dzieci chętnie słuchały rad, brały udział w rozmowie. Uczniowie klas 0 – III wysłuchali pogadanki dotyczącej bezpieczeństwa. Poznali zasady bezpiecznego zachowania na drodze, przyswoili sobie treści związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, nawykiem zapinania pasów, noszenia kamizelek, elementów odblaskowych, przechodzenia przez jezdnię w miejscach dozwolonych. Pogadanka miała charakter aktywny, Policjanci zadawali uczniom pytania dotyczące poruszanych problemów. Pod koniec spotkania uczniowie mieli okazję dotknąć elementów wyposażenia Policjanta. Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej, pragną złożyć serdeczne podziękowania za wizytę w naszej szkole i przeprowadzenie pogadanki z uczniami.

 

Autor tekstu i zdjęć
Wojciech Jurkowski

Czytany 1321 razy

1 komentarz

  • otylia otylia
    Link do komentarza Wtorek, 12 maj 2015 11:36

    dziękuj wszystkim nauczycielom ponięwasz nauczyli mi to co ja nieumiałam zawsze bedze pomietać o nauczycielom i o moją klase czy miłe czy złe spomienia ale zawsze bedze pomiedać

    Raportuj

Skomentuj


Nauczyciele

Obsługa

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl