Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

Dyrektor Maria Tylecka

 

 ŚWIĘTO SZKOŁY - Nadania Sztandaru

Ten dzień był bardzo szczególny w historii szkoły. To dzień przekazania sztandaru naszej szkole. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą pod przewodnictwem proboszcza ks. Pawła Legutko w kościele parafialnym połączona z poświęceniem sztandaru. W szkole rodzice przekazali sztandar dyrektorowi Stanisławowi Jurkowskiemu, a dyrektor uczniom. Następnie uczniowie zaprezentowali część artystyczną o patronie naszej szkoły  z elementami góralszczyzny. Na zakończenie dzieci romskie przedstawiły układ taneczny. Razem z nami dzielili radość przybyli goście: Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Nowym Targu - Pani Bożena Bryl, Wójt Gminy Ochotnicy Dolnej - Pan Kazimierz Konopka,  Brat Patrona naszej szkoły - Pan Kazimierz Tischner i wielu innych.

Dziękujemy rodzicom za włączenie się w przygotowanie uroczystości.

Autor tekstu
Maria Tylecka i Władysława Brzeźny

Autor zdjęć
Lucyna Kozub

Czytany 1542 razy

Media

Skomentuj


Nauczyciele

Obsługa

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl