Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

Dyrektor Józefa Grzywnowicz

 

 Gminny Konkurs recytatorski

Jak co roku w naszej gminie 10 grudnia 2013 roku odbył się Gminny Konkurs recytatorski. Naszą szkołę w kategorii klas 0-III reprezentowały uczennice kl. III przygotowane przez Panią mgr Janinę Szlagę. Obydwie uczennice zajęły wysokie II miejsce. Zuzanna Janor recytowała w języku gwarowym utwór J. Krzeptowskiego Sabałową bajkę, natomiast Agnieszka Bandyk w kategorii poezja przedstawiła utwór J. Tuwima Słoń Trąbalski.

W kategorii uczniów klas IV-VI prowadzonych przez mgr Mariusza Chrobaka pierwsze miejsce zdobyła niezastąpiona Justyna Jagieła- uczennica klasy VI, recytując w języku gwarowym utwór W. Czubernatowej oraz ks. prof. J. Tischnera. Natomiast wyróżnienie otrzymała uczennica klasy V Wiktoria Urbaniak przedstawiając wiersz M. Konopnickiej Dunajec.

Autor tekstu
Mariusz Chrobak

Autor zdjęć
www.ochotnica.pl

Czytany 1458 razy

Skomentuj


Nauczyciele

Obsługa

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl