Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

Dyrektor Józefa Grzywnowicz

 

 Konkurs Biblijny

W roku szkolnym 2007/2008 Małopolski Kurator Oświaty zainicjował Konkurs Biblijny dla uczniów szkół podstawowych, w którym uczniowie SP. im. ks. prof. J. Tischnera w Ochotnicy Dolnej – Skrodne kierowanej przez dyrektora mgr Stanisława Jurkowskiego, systematycznie biorą udział.
         Zainteresowanie wiedzą biblijną potwierdza fakt, iż rokrocznie nasi uczniowie kwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, w którym otrzymywali tytuł laureata bądź finalisty.
        Tak więc w roku szkolnym 2007/2008 troje naszych uczniów uzyskało najwyższy tytuł czyli laureata Małopolskiego Konkursu Biblijnego. Na uwagę zasługuje fakt, iż byliśmy jedyną spośród szkół czterech diecezji, która miała aż trzech laureatów. Natomiast w 2008/2009 finalistą etapu wojewódzkiego został jeden uczeń, a w roku 2009/2010 aż troje uczniów.
W bieżącym roku szkolnym finalistami etapu wojewódzkiego konkursu było troje uczniów: Julia Batko, Paweł Ziemianek i Jakub Piszczek, a tytuł laureata wywalczył uczeń klasy szóstej Jakub Piszczek. O ten tytuł walczyło 190 finalistów, zaś tytuł laureata mogło otrzymać tylko 20 uczniów.
    Młodzież naszej szkoły pod kierunkiem p. mgr G. Barnaś z wielkim zaangażowaniem przygotowywała się do każdego etapu konkursu biblijnego czego potwierdzeniem są uzyskiwane wyniki.

Etap rejonowy Konkursu Biblijnego- Nowy Targ

 


Kraków -Wręczenie nagród Laureatom Małopolskiego Konkursu Biblijnego- Jakubowi Piszczek uczniowi naszej szkoły i Karolowi Litwa uczniowi SP w Młynnem

Czytany 2905 razy

1 komentarz

Skomentuj


Nauczyciele

Obsługa

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks.prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl